Tomasz Szuliński

Od 2010 roku jestem członkiem zespołu Curly Heads. Razem z zespołem w 2015 roku wydaliśmy album zatytułowany Ruby Dress Skinny Dog, który w 2016 roku uzyskał status Złotej Płyty.
/ curlyheads.pl

Zajmuję się wizualizacjami, mam doświadczenie w tworzeniu projektów 360 i w Wirtualnej Rzeczywistości. Pracowałem w firmie Digital Wanderer gdzie przygotowywaliśmy projekty dla największych polskich deweloperów oraz znanych architektów.
/ digitalwanderer.pl
/ behance.net/relieff

Tuż po studiach zacząłem pracę na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej – swojej uczelni w Gliwicach, gdzie pracuję w Katedrze Nowych Technologi i Metod Projektowania w Architekturze. Prowadzę zajęcia dla studentów, ucząc ich między innymi analiz termicznych w budynkach, wizualizacji 3D, druku 3D oraz szeroko pojętego BIMu.
/ polsl.pl

Prowadzę szkolenia stacjonarne z Digital Paintingu oraz wizualizacji w Katowicach w siedzibie Domin Katowice Pracownia Rysunku.
/ domin-katowice.pl

Tworzę kursy online z Digital Paintingu i grafiki – głównie w Photoshopie. Maluję cyfrowo od ponad 10 lat, a od dziecka tradycyjnie.
/ kursdigital.pl
/ artstation.com/tmksch

Jestem współzałożycielem Grupy Interfaces – cyklu wydarzeń o designie i architekturze, która istnieje od 2016 roku.
/ grupainterfaces.pl